Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen 'hashajtót' ajánlanátok?

Milyen 'hashajtót' ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Diétázom, elég keveset eszem, legfőképp abonettet és salátákat. Világéletemben heti 1, max 2 alkalommal volt nagydolog... viszont ez miatt fogyni sem tudok, minden felszívódik, amit megeszek...


tudtok ajánlani valami olyan szert, amihez nem kell recept, és el lehet érni vele a napi - minden másnapi székletet?


köszi


2014. ápr. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Dulcolax

Ez vény nélküli hashajtó én úgy tudom

2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám volt. Az orvos háromféle erős hashajtót írt fel, hogy egyszerre szedjem. A gyógyszertárosnak kikerekedett a szeme, hogy ha ezt mind beveszem, nem fogok tudni kimenni a házból...

Na, a vége az lett, hogy az ég világon semmit sem használt a három hashajtó, pedig még az előírtnál nagyobb dózisban is vettem be. De semmi.

Nekem végül az használt, hogy rengeteg rágót kell ennem egy nap (kb. 70 darabot), és akkor tudok WC-zni.

Ha egy nap nem eszem annyit, akkor semmi. Borzalom. :(

2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. épp ma olvastam valamelyik válaszodat, nekem is kerekedett a szemem, meg a rágómennyiségtől is...


nekem sztem hatna, mert ha RENGETEG rostot eszem (pl. 1kg narancs) akk semmi gondom...


1. köszi!

ha beveszem, mikorra jön meg a 'hatás'? Mert úgy kellene azért, h itthon legyek... kb. hány óra?

köszi

2014. ápr. 7. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a narancs sem segít, abból is rengeteget eszem. :D

Nem tudom, miért van ez a gondom, de sajnos így van.

2014. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!