Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hogy 13 évesen,168...

Normális hogy 13 évesen,168 cm-vel 57 kg vagyok?

Figyelt kérdés
Duci nem mondanám hogy vagyok, sőt nincs rajtam háj, de aggódok, mert ebben az 1 évben nagyon rohamosan növekedett a súlyom, és a kajákat is jobban megkedveltem. Valami egészséges, és normális diétát, fogyokúrát tudnátok ajánlani ha ez sok az én koromban?
2014. ápr. 16. 20:13
 1/4 anonim válasza:
41%
Én is 13 éves vagyok, 166cm-rel és mégis 56,5 kg vagyok. Milyen különös? Szerintem amúgy ez normális, mert én sem vagyok duci, és az osztálytársaim is kb. ekkorák mind a két szempontból. :)
2014. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj, hogy sok barátnőm magas is, de viszont azzal vágnak fel, hogy hány kg a súlyuk, és tulajdonképpen én súlyosabb vagyok náluk :( de látom akkor nem csak én vagyok így :)
2014. ápr. 16. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dőlj be a többi lánynak! A súlyod teljesen jó! Nőknél általánosságban úgy lehet kiszámolni a optimális súlyt,hogy a magasság centijeiből levonsz 100-at és az eredményből 10-et + - 5 kg. Ez nálad: 168 - 100 = 68 - 10 = 58 + - 5,azaz 53 és 63 kg között optimális a súlyod. Lehet,hogy a többiek túl soványak. És hidd el,hogy az sem szebb,sőt! Te pont jó vagy!
2014. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugodtam :))
2014. ápr. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!