Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez nem számít fogyásnak?...

Ez nem számít fogyásnak? Reggel kicsit ment a hasam, és fájt is. Egész nap alig ettem. Reggel 56,3kg voltam, most kíváncsiságból megmértem magam,56-ot mutatott a mérleg.

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A bélrendszered kiürült,ezt mérted le.
2014. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kakilás után mindenki ennyivel könnyebb. Ez csak annyira fogyás, mintha levennéd a ruhád vagy levágnád a hosszú hajad és utána méreckednél.
2014. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogyás elvileg első sorban a tested zsírtömegének csökkenését jelentené..
2014. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lol.


Emlékeztetsz az egyik barátomra, aki hízni szeretett volna és nagy boldogan számolt be nekem este, hogy 1-2 kilóval nehezebb lett, mint amilyen reggel volt.....nyilván szó sincs valódi fogyásról vagy hízásról ebben az esetben.

2014. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokan a hízástól félnek, én a fogyástól. Azért hízni se szeretnék. Elég sovány voltam régen, alig ettem, és szinte minden évben vashiányom volt. Ezért ijedtem meg, de már megnyugodtam.
2014. jan. 20. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Több belsőség, kevesebb gabona. A vashiány nem jó vagy normális állapot, ahogy a soványság sem, ami azt illeti. :)
2014. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!