Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A víz után melyik az olyan...

A víz után melyik az olyan legegészségesebb innivaló, ami nem okoz narancsbőr, illetve nincs benne cukor?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle ízesítés nélküli tea. Csak filter a vízbe, és kész is.
2014. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Tej,és még egészséges is.
2014. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

A tej kifejezetten káros, gusztustalanul propagált élelmiszar.


Egészséges: igen, a teák vagy a zöldséglevek - bár ezekben mutatóban lehet cukor. De a zöldségek, zöldség smoothie-k jók :)

2014. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, értelem meglátszik a szóhasználatodon.

Amúgy a tej könnyen felmehet a 2. helyre a víz után.

2014. ápr. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az hogy én humort viszek az írásomba, az nem változtat tényeken.


A tej nem azért a legdurvább, mert mérgezőbb számunkra mint a gyilkos galóca.. hanem mert gyilkos galócát senki nem eszik ezért senki nem hal bele, viszont a tejről a hivatalos szervek azt terjesztik amit te is hiszel, hogy ehető anyag, így rendszeresen eszik az emberek. Így rendszeresen betegségeket okoz, hosszú távon krónikus betegségek kialakulásához vezet.


Ezek a tények de maradjunk csak egyszerűek:

a tehéntej a szarvasmarha borjának NÖVEKEDÉSÉT elősegítő speciális összetételű tápláléka.


Köze nincs az ember táplálékaihoz, mert más hatású mint a húsok meg a zöldségek! Más hormonszinteket vált ki bennünk.

2014. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen hormonszinteket?
2014. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amik a testedben vannak és alapvető összefüggésben vannak az egészségeddel. Inzulin, IGF1..


De ha a tej gyulladásfokozó hatását nézzük, akkor nem a hormonszintünkre hanem a gyulladásszintünkre utalhatnék (crp-protein, össz-gyulladás)


Elég? Olvassatok ne én írjak ennyit mert dáthás vagyok és épp egy krimit nézek alapvetően, pihennék még :)

Igen, tejivás hiánya még nem garantál önmagában immunitást a fertőzésekkel szemben, bár ezt én nem tudom bizonyítani mivel sajnos közel sem vagyok 100% tejmentesnek tekinthető.

Azért gyors jobbulást nekem :)

2014. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:) Gyors jobbulást neked!
2014. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jesszus, egy tehén biztos rálépett a lábujjadra...
2014. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Táplálkozástudomány.


Kösönöm :) Nem edzem még ma, de megmaradok. :)

2014. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!