Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet az, hogy mostanába...

Mitől lehet az, hogy mostanában egyáltalán nem vagyok éhes, de nagyon nagyon sokat iszok?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra megszűnt az étvágyam. Egy nap alig eszek, de nem is hiányolom nagyon. Jó persze eszek mert kell és muszáj, de nem sokat. Régebben nagyon keveset ittam. Most meg egy nap lazán lenyelek 2 liter vizet. Nem zavar ez az egész csak kíváncsi vagyok mitől lehet?:D Előre is köszönöm.

2014. ápr. 26. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami más is változott az életedben? Mármint, ami kapcsolatba hozható esetleg vele.
2014. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Sok mindentől, pl. stressztől is lehet akár. Lehet nem érzékeled, mert elfojtod.

Vitaminhiánytól is lehet, étrendtől is lehet, tehát nem attól, hogy mennyit eszel, hanem, hogy mit stb.

2014. ápr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi az életemben. Stresszes világéletemben voltam, úgyhogy..:)Hát nem tudom. De azért köszönöm szépen!:D
2014. ápr. 26. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomjúságérzet? Nem akarlak ijesztgetni, de egy vércukrot feltétlenül nézess.
2014. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

"Stresszes világéletemben voltam, úgyhogy..:)"


Na itt kezdődnek a gondok, a magunk felé való őszinteséggel. Olyan nincs, hogy soha nem voltál stresszes. A mai világban ez ki van zárva. Max. olyan van, hogy nem érzékeled, mert pl. elfojtod, vagy ki tudja miért, de a szervezeted viszont jelzi.

Nem kell ettől félni - az elismerésétől -, attól még senki se bolond.

2014. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

"Na itt kezdődnek a gondok, a magunk felé való őszinteséggel. "


Kedves 47-es! Az őszinteség fontos dolog, de nehogy már a kérdezőnél jobban tudd, hogy mennyire stresszes az élete, főleg ha értelmezni sem tudod, hogy mit írt. Kevésbé udvariasan: Húzz el a sunyiba ezzel a pszichologizáló maszlaggal!


Kedves Kérdező!


Labor, vércukorvizsgálat. Ha az rendben van, akkor ráérsz azon gondolkodni, hogy van-e annyi stressz az életedben, amit egy ismeretlen internetes kommentelő elhisz neked.

2014. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Kedves utolsó!

Látom te se vagy normális!!!

Ha nem tetszik a válaszom, akkor le lehet szavazni, de nehogy már te mond meg, hogy milyen véleményeket osszak meg!!!

2014. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként annyit fűznék a dologhoz, hogy abszolút köszönöm a 6. válaszolónak, hogy kiállt mellettem és a 5.-nek meg csak annyit mondanék, hogy felfogtam és értem, hogy mit akart ezzel írni, de ha nem megy a mondatom rendes értelmezése akkor nem kell ilyet hozzá szólni. Az én mondatomnak és annak amit Te válaszoltál rá két külön jelentése van. Egy szóval nem mondtam, hogy nem voltam még soha stressz mentes pillanatomban. Csak azt, amit a 6-os válaszoló nagyon is jól megértett, hogy az életem java része stresszes mivel iszonyat sok dolgom van és zűrzavar az életem. Ezt csak én tudhatom hogy mennyi ilyen dolog hat rám, ér engem és nagyon nem azt mondtam, mint amire Te választ adtál. Csak ennyit fűztem volna a dologhoz. Köszönöm a válaszokat. További szép napot!:)

2014. máj. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!