Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában nagyon nincs...

Mostanában nagyon nincs étvágyam, naponta kb 3x eszek akkor se sokat, egyszerűen nem vagyok éhes. Kezdek teljesen lefogyni ( testtömeg indexem 19.98 ) esetleg tudnátok valami tippet mondani mivel, hogyan lehetne jobb étvágyam? 18/F

Figyelt kérdés
ui: 1 hónapja edzek és azóta romlott meg az étvágyam. Nem fordítva kellene lennie?
2013. febr. 17. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden étkezés előtt igyál fél deci szilvapálinkát, utána pedig feküdj le aludni.
2013. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerüld el a glutén tartalmú ételeket, tejtermékeket..

Ha éhes vagy fogyassz húsokat, bőséggel zsírt és párolt zöldségeket. Lehetőleg meleg ételt egyél, a zöldségeket se nyersen, a párolt zöldség ideális, emésztést segítő elkészítése csípős fűszerekkel történik (chili, gyömbér, fokhagyma, vörös hagyma!).


Ez normalizálni fogja az emésztésedet egy rakás fölösleges, káros anyag elkerülésével, illetve zsiradékkal viszonylag könnyen lehet kellő mennyiségű energiához jutni.

2013. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden etkezes elott feloraval igyal meg egy teaskanal almaecetet 1.5-2 dl vizben oldva. Ez rendbeteszi az emesztest es etvagyat csinal, az mellett, hogy kellemes kura.
2013. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg néha strapáld le magadat rendesen. Én anno úszni jártam sokat, másfél óra úszás után annyira le voltam eresztve, hogy mennyei áldás volt minden kanál spenót.
2013. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!