Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan hízni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok..... Az összes rokonom azzal csesztet hogy semmi hús nincs rajtam egyek már többet. Csakhogy én nagyon sokat eszek de semmit se hízok!! 164cm vagyok és 38kg. Annyira idegesít hogy a 164cm-es cuccok hosszban jók, de 3x beleférnék még annyira bő a csipőmnél! -.- Hogy tudnék hízni? Mellesleg magamnak se tetszem, olyan vagyok mint egy csontkollekció.... :/
2014. ápr. 28. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menned, valami anyagcsere vagy egyéb hormonális problémád lehet. Csodálom, hogy az iskolaorvos nem küldött további vizsgálatokra. Menj el a háziorvoshoz, első lépés egy vérvizsgálat, aztán majd megmondja, hogyan tovább.
2014. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha ezt elmondanám anyukámnak konkrétan rávágná hogy haggyjál már, nem kell ehhez orvos csak egyél rendesen... Egyedül meg mégse mehetek el.
2014. ápr. 28. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Győzd meg, hogy vigyen el, vagy apukádat vagy valaki más rokont. Muszáj, hogy érdekelje az egészséged. Látja ő is, hogy mennyit eszel. Mondd meg neki, hogy ez csak egy vizsgálat, ha nincs semmi bajod, akkor jó, de ha van, azt meg kezelni kell. Vagy menj be az iskolaorvoshoz, és mondd el a problémát, talán ad beutalót hormonvizsgálatra.
2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet csak ektomorf testalkatod van, ez is megesik.
2014. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!