Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 eves vagyok162cm es 45 kg....

19 eves vagyok162cm es 45 kg. megis folyton fogyokurazom. Lassan mar betegesen. Hogyan tudnek kibekulni sajat magammal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 09:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
hát... felejtsd el hogy fogyókúráznod kéne?
2009. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
100%
Ha tényleg azt hiszed hogy még kövér vagy és fogynod kéne akkor sajnos el kell menned egy orvoshoz! A legjobb megoldás az lenne ha nem foglalkoznál azzal mások mit gondolnak rólad(mitszólnak a külsődhöz) , és elkezdenél jó magyar zsíros ételeket enni:)
2009. dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
eppen ez a problemam hogy soha nem ert negativ kritika a kulsommel kapcsolatosan megis folyton sanyargatom magam...s felek h rosz vege lesz...zsiros etel....most igy karascony alkalmaval 2 3 suti utan is lelkiismeret furdalasom van:( komolyan mondom h segitsen valaki mert lasan a vesztem latom ebbe....
2009. dec. 25. 10:32
 4/43 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de se magas nem vagy, se nem jó a testsúlyod. Mint egy anorexiás. Ez lelki probléma már, meg kell próbálnod elfogadni magad. Írtad, hogy semmilyen rossz kritika nem ért saját magaddal kapcsolatban.


Szerintem nyugodtan edd most Karácsonykor a sütiket, zsírosabb ételeket, ÍGY tudsz magaddal kibékülni, hogy ezáltal egy picit felhízol.


Ha 180 cm lennél, megértem, hogy 45 kiló lennél. Jó, így áldott volna meg az Isten. De ez nem ideális!

2009. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
az teny es valo hogy lelki problema all az egesz mogott...megsem sikerul tul tennem magam ezen...szerintetek mennyi lenne az idealis testsulyom?
2009. dec. 25. 10:48
 6/43 anonim ***** válasza:
Szia! Híznod kéne egy kicsit, mert ez így nem normális, de így elég nehéz lesz, ha még fogyózni is próbálsz.:S Miért csinálod nem vagy magaddal megelégedve? Ezt nézd meg testömegindex-> [link]
2009. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
sajnos nalam nem az van h fogyozni probalok hanem azt is teszem..mert ha egy hetig rendszeresen ennek az tuti legalabb 3 kg plusz lenne szoval nagyon hajlamos vagyok a hizasra..es alabbol nem vagyok vekony alkat...de a folytonos koplalas lassan kikeszit.mar nem tudom mit tegyek kihez forduljak segitsegert...ha van vki aki tenyleg komolyan tudna segiteni emailt is szivesen fogadnek...
2009. dec. 25. 11:04
 8/43 anonim válasza:
0%
sokan lenénnek a te helyedben abban biztos lehetsz,xal inkább szálj magadba 1 kicsit,mert vannak mások kik sokkal rosszabb helyzetben vannak,kik fogynának de nem tudnak!
2009. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
komolyan mondom, egy csodálatos dolog az, hogy felismered: baj van veled. nagyon nagyon kevesen vannak ezzel így. tehát az első lépést már meg is tetted a gyógyulás felé. a következő, hogy keress egy pszichológust, akiben megbízol. ez az ülések alatt kiderül. ha valahogy nem bízol, kereshetsz másikat, és egy jó szakember a beszélgetések során nagyon sok mindent meg fogsz érteni saját magadról. tényleg vágj bele, nagyon sok sikert kívánok.
2009. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
akkor ez talan mar anorexia??de nem hiszem mert azert eszek de utanna ramtor a lelkiismeret furdalasm es alapbol utalom a kover embereket vagy akik folyamatosan zabalnak...
2009. dec. 25. 11:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!