Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő alatt szükül össze...

Mennyi idő alatt szükül össze egy gyomor? Mit tegyek hogy ne legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Utálom magam,az egész testemet.Főleg az arcomat (is). Nagynak érzem a hasam,a combom. Probálok nem enni.Már napok ota. De akkor nem nagyon tudok aludni. max. 2-3 órát. Sokat iszok hogy ne legyek éhes. Néha amikor már nagyon nem bírom megeszek egy gyümlcsöt/zöldséget esetleg valami joghurt-ot. A barátaim szerint hiznom kéne. De szerintem nem. Lapos hasat szeretnék,és vékonyabb csípőt,combot stb. Szoktam néha edzeni. Járok focira. bár inkább csak állok egy helyben mivel utálom a focit. (nem is tudom minek járok) Azt szeretném hogy pl. összeszükljön a gyomrom és hogy akkor már ne legyek éhes. Mennyi idő alatt szükül össze egy gyomor? Mit tegyek az ellen hogy ne legyen étvágyam?

2014. máj. 4. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is írd meg az arányaidat légyszi. De a leírásod alapján bármilyen arányokkal amit leírsz, az baromság. Nem eszel egész nap??? És azon sírsz, hogy megettél egy gyümölcsöt/zöldséget, vagy esetleg egy joghurtot?


Szerintem már megint egy anorexiással állunk szemben.

2014. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb nézd meg a szüleid, nagyszüleid alkatát. Ha ők is hasonlók, akkor csak magadat kínzod, eredmény nélkül. A gyomorba anyagot kell tenni, folyadékot illetve növényi (emészthetetlen) rostokat, mert ki kell tölteni, akkor megnyugszik. Joghurtba keverj korpát, az telít. Nagyon sok mozgás kell, ezért a csak egy helyben állás semmire nem jó. Addig jó, míg van étvágyad! Szerezz egy széles bőr övet és húzd össze, ez régóta bevált trükk.
2014. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudod, hogy ha nem eszel akkor csak hízol, mivel tartalékol a tested.
2014. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor első lépésben agyat kell növeszteni, második lépésben nem koplalni.
2014. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!