Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok és állandóan...

Anorexiás vagyok és állandóan ennék. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő.Már 2,5 éve szenvedek ebben a szarban...gyógyszert is szedek melynek hatására elkezdtem élni, évezni az eletet és elhatároztam, hogy meg akarok gyógyulni stb..Elkezdtem enni is egyre többet...egyelőre még nem híztam de nem tudom, hogy ez a falás meddíg fog tartani..Ugye nem leszek ételfüggő vagy ilyesmi?:(Anyukám szerint csak ki vagyok éhezve..Pedig úgy érzem,hogy a gyógyszerem előtt is rengeteget ettem..Aki volt anorexiás és sikerült meggyógyulnia leírná a tapasztalatát?Mindenki ilyen sokat eszik amíg vissza nem hízza a normális súlyát? amúgy 16\l 171\47

2014. máj. 11. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyudnak van igaza. Mivel gyakorlatilag semmit nem ettél - én la. már csak egy almát -, totál kiéheztetted a szervezeted és most mindent kíván.


Ügyesen, egyszerre ne sokat és soha ne kezd el magad hánytatni, mert annál még az anorexia is százszor jobb.


Én is össze vissza zabálok, sósra édes, édesre sós, mindegy, csak kaja legyen, de így is 45 vagyok még mindig, pedig gyógyulnék! :D De türelemmel menni fog, tudom. Neked is kitartás, sok sikert!


Nincs kedved privátban beszélgetni? Vagy mél, ilyesmi, ott még tudok ötleteket adni, mármint egyszerűbb lehet.


25L (169/45)

2014. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most nagyon kell vigyáznod, hogy nehogy elkezdj zabálni, mert akkor könnyen átbillenhetsz a bulémiába. Jó, ha mások is vigyáznak rád.
2014. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!