Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik étrendkiegésztőt...

Melyik étrendkiegésztőt tanácsoljátok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, túlsúlyos. Az elmúlt egy hónapban rendszeres testmozgással és odafigyelt étrendváltoztatással 12 kilót adtam le. (Rendszeres tesmozgást értsd, Heti 3-4 alkalom cardió+kondi, étrendváltoztatás alatt pedig a cukor és a szénhidrát elhagyása, nekem bevállt)

Azonban elkezdett stagnálni a súlyom most kb egy hete egy dekát nem tudok leadni, ami zavar annak ellnére hogy tudom hogy ez normális. Szeretném valahogy kicsit feltúrbózni magam hogy több legyen az energiám azonban a fogyásom is tovább haladjon. Ehhez szeretnék olyan tanácsot kérni, hogy milyen étrendkiegészítőket todtok ajánlani? Nézegettem őket de sehol nincs vásárlói vélemény engem meg a marketing szöveg nem érdekel. :)


Előre is köszönöm a segítséget.



2014. máj. 12. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónap altt 12 kg??? az angyon nem egészsges... heti 0.5-1.5 kg a normális. A fogyásban mindig van stagnálás föleg ha nagy súlyvesztés volt hirtelen, adj idöt a szervezetednek, ujra be fog indulni pár héten belül ha nem adod fel. De vigyáz mert a hortelen fogyás nem tartós sosem.
2014. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vált be, csak azt hiszed. 1 hónap alatt 12 kg... egészen elképesztő hülyeség, nincsenek rá szavak.

Fordulj orvoshoz, amíg nem késő.

2014. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elég nagydarab ember vagyok, majdnem két méter és amúgy is az a tipikus "mackó" alkat. 12 kiló soknak tűnhet de nálam higgyétek el, nem az.

Tény hogy sokkal jobban érzem magam, több az energiám jobban bírom a stresszt, szóval eskü semmilyen hátulütőjét nem érzem a dolognak. Természetesen odafigyelek nem akarok én sem orvoshoz kerülni, azért is mondtam hogy az alkatomhoz és am agasságomhoz képest, nem olyan horribilis ez a mennyiség. :)

Mind ettől függetlenül, amúgy is szerettem volna vmi étrendkiegészítőt használni, pont hogy megelőzzem a későbbi bajokat. Tudatosan csinálom, odafigyelek mindenre, mi sem bizonyítja ezt jobban hogy jobban érzem magam.

2014. máj. 12. 11:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy nem tettem semmi pluszt amivel előídéztem volna ezt a fogyást. Nem szedtem semmit, nem hánytattam magam, egyszerűen kivontam a cukrot és a szénhidrátot a táplálékomból, és elkezdtem mozogni. A szervezetem magától adta le én semmit sem erőltettem.
2014. máj. 12. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
épp ezért bizz a szervezetdben, ne ijedj meg hogy most stragnál, ez igy természetes. pár hét és ujra indul. Sokaknak pl eleve semmi nem is megy le mondjuk 2-3 hétig utána meg ovadnak a kilók. de minden szakirodalomban irják a stagnálást is, adj idöt a szervezzetednek, ez nagy megterhelés neki.
2014. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!