Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hiszem, hogy gyomorszűküle...

Azt hiszem, hogy gyomorszűkületem van. Hogyan orvosolhatom a problémámat?

Figyelt kérdés

A városban különösebben nem vizsgáltak meg, a genetikára fogták, mert előtte az étvágygerjesztők sem segítettek, és a családban apám, bátyám is soványabb volt fiatal korában.

Viszont nem tudok enni sokat, egyszerűen nincs étvágyam, és nem kívánok semmit. Ha leülök sem tudok többet enni, nem esik jól, nincs étvágyam, és inkább otthagyom.

47 kg vagyok, 14 éves fiú. Tavaly nyáron sikerült 9 kg-t híznom, viszont most nem megy, ha naponta 5-6-szor étkezem, akkor csak felgyorsul az anyagcserém, és folyamatosan ürítek, van, hogy naponta 3-4szer, és sehogy nem tudok hízni.

Nem tudom, hová, kihez forduljak, itthon nem vesznek komolyan, erőltetik, hogy egyek, az orvos itt pedig elintéz annyival, hogy apám is sovány volt.


2014. máj. 12. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
B12 injekcióra lenne szükséged, az meghozza az étvágyad. Bérescseppet szedjél, nagy étvágyad lesz tőle.
2014. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el kivizsgálásra valahová, hogy mi a baj - de lehet, hogy csak a genetika.


A Béres csepp meg egyéni, nekem mindig hányingerem volt tőle, így hagytam a fenébe (nem is használt semmit).

2014. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!