Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a tapasztalatok a Colon...

Mik a tapasztalatok a Colon Cleanser kapszula szedésével kapcsolatban? A használati útmutató szerint egy hét szedés után ajánlatos szünetet tartani, de azt nem jelölik, hogy milyen hosszú legyen ez a szünet. Javaslat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Javaslat: ne hagyd magad átverni, mindenki megpróbálja majd lehúzni a pénzedet, de mégse hagyd magad. Valószínűleg elég keményen megdolgozol érte, költsd magadra és a szeretteidre.


Ehhez alap az egészséges táplálkozás, a kamuegészség termékek pénzlehúzások, veszteséges kiadások. Ráadásul amíg ilyenekkel foglalkozol addig kérdéses hogy vajon az igazi lépéseket megteszed-e az emésztőrendszered egészségéért?

2014. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kapszulát nem ismerem, nekem dobozos volt, és jó nagy átverés. Filléres útifűmaghéj van benne jó drágán. Nem tudom a kapszula ugyanezt tartalmazza-e. Töredék áron meg lehet venni, ha rászánsz pár perc keresést a neten. Egyébként hogy tisztít vagy sem, azt nem tudom megmondani, de nálam is, és több ismerősnél az első pár nap után kicsit lejjebb ment a hasunk. Hogy kihozott valamit, vagy csupán a puffadást szűntette meg, azt nem tudom. De nekem pl. használ, mert sokkal jobb állagú és rendszeresebb tőle a kaksim.
2014. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!