Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Frontin kimutatható a...

A Frontin kimutatható a vizeletből?

Figyelt kérdés

Szedem, és hamarosan el kell mennem egy egészségügyi vizsgálatra alkalmassági szempontból (rendőrség).

Vizeletet biztos fognak kérni. Kimutatható belőle? És ha igen, akkor is, nézik is, vagy inkább csak a kábítószereket?



2014. máj. 22. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom. De ha olyan céljaid vannak ahol lehet nem örülnek a gyógyszerszedésednek.. akkor minek eszed?


És légyszi, ne írd hogy szükséged van rá, ok? Nincs olyan hogy valaki beteg és frontint kell szednie, ez a gyógyszeripar kamuja. Tehát minek eszed? Hagyd el mondjuk.. érdekes leszokás lesz az biztos.

2014. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert azt mondta a pszichiáter, hogy ez talán leviszi a vérnyomásom. És arra szükség van, mert magas. És ha magas, úgy nem vesznek fel.
2014. máj. 22. 18:27
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Na most menjetek a fenébe, kiszálltam mára.


PSZICHIÁTER ír fel VÉRNYOMÁS problémára FRONTINT?


SZÉTTÉPEK VALAKIT A PITSÁBA MÁR, a rohadt szemét cionista gyilkos anyjukat azt!


Hát ennek a szemétládának elment az esze!


A vérnyomásodra csak normális edzés kellene és ch-szegény étrend, plusz 1-2 olyan gyógytea virágokból, gyógynövényekből, az a kötsög meg beetetett frontinnal?


Te nem tudod, miért is tudnád, elég baj persze hogy nem tudod de így nyírják ki az embereket. A frontin egy függőséget okozó durva szer, aminek az ég világon semmi haszna. Mint írtam vérnyomás csökkentésre a kezelés pedig egészen más.


És pszichiáter.. be kellene zárni őket, bár jelent pillanatban a kezüket vágnám le, akkor nem írnának fel INEFFEKTÍV mérgeket senkinek.


Hát ez már nagyon kész..

2014. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy! Már bocsánat. Nem ismered a körülményeket és ilyeneket mondasz.

Mindent próbáltam már, arra való gyógyszert, gyógyteát, gyógyhatású készítményt, semmi nem vitte le a vérnyomásom.

Semmi szervi oka nincs magas várnyomásomnak. Tehát pszichés eredetű.

A Frontin pedig csökkenti a szorongást.

Történetesen egy olyan pszichiáter írta fel, akit ismerek, tehát nem, nem megölni akart...

2014. máj. 22. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem ő, hanem azok akik őt kiképezték.


Tényleg hülye vagyok, egy pillanatra elragadtak az indulatok. Elnézésedet kérem.


A félreértésed pedig egyszerű: azt hiszed ha nem a tested beteg hanem a pszichéd, akkor pszichotikum kell, pszichiátriai szer. Azzal nem számolsz hogy ezek a szerek sem gyógyítanak meg semmit.


Használj akupunktúrát és taichit. Milyen gyógynövényeket használtál eddig?


Mennyi a magas vérnyomás, mióta magas, előtte milyen volt?

2014. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Fagyöngy-, galagonya-, és fokhagymakészítményt használtam. Nem hatott.

Hogy mióta? Hát, már egy pár éve. Előtte nem tudom milyen volt, nem mértem mielőtt kiderült, de gondolom normális.

Változó, 140-160-ig mondjuk.

2014. máj. 22. 23:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Mióta használod a frontint, hozott-e várt változást ezidő alatt és mekkora a testmagasságod?
2014. máj. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Biztos, hogy vér-vizelet minta fog kelleni a rendőrségre, úgy kell már oda menni, hogy viszed a kezedbe a papírt. Le van írva, hogy miket kell oda vinni.
2014. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy néznék. Jó néhány laboron voltam életemben (rengetegen), de csak akkor nézték vérből, mikor mérgezésem volt.

Az egyik előző kommentelő kirohanásához pedig... Évekig szedtem Frontint. Generalizált szorongásom volt és depresszióm. A Frontin az jó. Mármint jó érzés. A heroin is az. Csak éppen 0,25 mg-al kezdtem, a végén pedig 30-40 mg-okat is simán megettem (talán nem kell leírnom, de ez 0,5 mg-s tablettából 60-80 darab). Írogatta fel a pszichiáter, a háziorvosom, és postán is rendeltem nagyon drágán. Az eddigi legjobb munkahelyemet elvesztettem, mivel rendszeresen elaludtam szünetekben, lefejeltem dolgokat, nem voltam képben egyáltalán. Ha elfogyott és nem tudtam hozzájutni, az rettenetes volt. Egyszer olyan szintű elvonási tüneteim voltak, hogy 18 éves fejjel bepisiltem éjszaka, nem is beszélve a rémálmokról és az egész éjjel tartó rettegéstől. Aztán egyszer az intenzívre kerültem. Elkezdtem enni a gyógyszert, és a mai napig nem emlékszem, hogyan, de eljutottam kb. 100 mg-ig. (Ezt már csak mesélték, nem emlékszem egyáltalán), 100 mg-al még elindultam, eljutottam egész messzire, aztán összeestem, valami kávézó/bár raktárában kötöttem ki eszméletlenül, ahonnan rohammentő vitt az intenzívre, 3 szurival és kétféle infúzióval tartottak életben. 2 nap múlva tértem magamhoz, és a mai napig nem emlékszem arra sem, hogy felszálltam a buszra. Ezután még kb. 1 hét alatt beszedtem egy 30 szemes 0,5-ös üvegcsével, és azóta semmi. Egy darabig még szedtem antidepresszánst, de már azt sem. Hogy jól vagyok-e? Jól. Igaz, hogy az életem nem áll másból, mint munkakeresésből és alulfizetett munkaidőkből, de kapcsolatban élek, jól érzem magam, rendesen alszom, normálisan járok emberek közé és végre a macskámat sem felejtem el megetetni.


Rövidített változat: A Frontin egy kábítószer, amit gyógyszernek adnak el, de körülbelül annyit segít a bajodon, mintha kokainoznál. Átmenetileg jobb, hosszú távon megöl. Be kéne tiltani, és semmi esetre sem felírogatni.

2014. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Te is csoda hogy élsz, és mára a legnagyobb bajod 'csak' annyi mint mindenkinek, a modern rabszolgaság.


Hát nem is tudom erre mit lehet mondani.. örülök hogy még köztünk vagy, a hétszázát neki! 100 mg ?? D:


Kérdező, te tedd le a szert, nem azért mert én mondom, hanem mert tényleg egy értelmetlen drog.


Iratkozz be taichi edzésre és qigongozz, ezek legyenek az edzéseid.

Paleo táplálkozást vagy valami kifejezetten lowcarb étrendet kövess, de legjobb lenne a paleo.

2014. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!