Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehetséges, hogy egy...

Egzaktpista2 kérdése:

Az lehetséges, hogy egy Frontin túladagolásnál, kb.10 mg bevétele egy nap alatt, és mellé 2-3 mg Rivotril után ilyen elvonási tünetfélék, csak 2-3 nap után jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Mert 1 és 2. éjszaka gyógyszer nélkül is simán aludtam, nagyon húzott az ágy, aztán a 3. ,4. éjszaka szakaszosan aludtam.

2014. máj. 16. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Jééézus mária.. Te élsz még? nem 1mg frontinra akarsz te gondolni? 2x0,5?


10mg frontin az 20db 0,5ös tabletta akkor szerintem te már nem írogatnál itt..


Én 2x,0,5 öt szedtem de soknak éreztem most 2x 0,25öt szedek és még csökkenteni akarom..


De ha valóban bevettél 2x10mg frontint és 2-3mg rivotrilt akkor fordulj orvoshoz minél hamarab.. Amúgy igen jelentkezhetnek h "csak" 2-3 nap után jönnek az elvonási tünetek..

2014. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az egész vasárnap kiesett XD kb. 15-20 db lehetett
2014. máj. 16. 13:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Nappal nem érzek semmi rossz érzést, max. a cigitől hamarabb szédülök. De semmi nyugtalanság, csak szakaszos, élénk álmok.
2014. máj. 16. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy? Fiú vagy Lány?


Ha nem csökkented minimálisra adagot akkor 15-20db tól (ráadásul pár nap alatt) hamarosan föld alatt leszel...

2014. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
27 éves fiú. De ez valahogy úgy lehetett, hogy bevettem egy kettes rivót, aztán másnap este (amikor felkeltem) akkor vettem észre, hogy hiányzik 12 db xanax, meg 5 db 0.5-s rivó, meg kb. 5-10 frontin. Szerintem valahogy a kettes ricsitől amnéziás állapotba kerülhettem, vagy hamar felkeltem, és nem emlékeztem, hogy bevettem volna annyit. Utólag számoltam ki, hogy mennyit vehettem be. mármint úgy, hogy mennyi hiányzott a gyógyszerekből.
2014. máj. 16. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Fasza... Mindegy.. Próbálj inél kevesebbet szedni vagy ha tudod h amnéziás leszel átmenetileg akkor előtte dugd el a gyógyszereket..
2014. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Nagy szerencséd volt,hogy felbírtál még kelni...
2014. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!