Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Supradyn drazsé mennyire...

A Supradyn drazsé mennyire jó? Vagy milyen multivitamint tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, kissé vérszegény vagyok - de nem akarok csak vasat szedni, akkor már legyen többféle vitamin.

Természetesen NEM várok csodát egy vitaminkészítménytől, és igyekszem egészségesen táplálkozni (már amennyire vegetáriánus kollégistaként ez megoldható), EMELLETT szeretnék egy kis kiegészítést, de olyat, ami ér is valamit.

(Még egy kérés: kérlek, ne kössetek bele abba, hogy nem eszem húst. Így döntöttem, ezen nem változtatok - és különben sem erről szól a kérdés.)



2014. máj. 22. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Árakat is írjatok!
2014. máj. 22. 22:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Biotech multivitaminját szedem, ami kifejezetten nőknek van, illetve van férfi változat is, 4 ezer egy doboz, 60 szem, azért döntöttem emellett mert sokkal több vitamint, ásványi anyagot tartalmaz, mint a gyógyszertáriak, 2-t lehet belőle szedni naponta, de az eladó is azt mondta és én is úgy gondolom, hogy bőven elegendő napi egy darab, így árban is sokkal jobb, mint a többi.
2014. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Multivitamin for Men vagy Women,tényleg jó pár hónap után jelentős javulást tud hozni.
2014. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hű... 4 ezret perpill nem tudnék kiadni érte :-(

Egyébként kapható boltban/gyógyszertárban? Vagy csak hálózaton keresztül?

2014. máj. 22. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Vannak Biotech boltok sok helyen, 4 ezer egyáltalán nem sok, a Supradyn ennél jóval drágább, sokkal kevesebb tartalommal.
2014. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem akarsz csak vasat szedni? Miért nem?


Vegetáránusként vasat kellene szedned, d-vitamint és ilyen piros bogyós gyümölcsöket, olajos magokat kellene enned első körben. Ezek segítenek a vérszegénységen, ha már húst, májat nem eszel.


Egyébként ha már annyira felhívtad a figyelmet rá hogy ne kössünk bele a húsevés kerülésébe, hadd tegyem szóvá: igenis arról szól a kérdés. Nem eszel húst, ennek van egy következménye és most úgy kérsz választ hogy az alap problémát ne vegyük figyelembe.


Vegaként oda kell figyelni a táplálkozásra, kerülni kell a tápanyagrabló gabonákat, nem lehet minden ócska növényt megenni. Jól válogasd össze a zöldségeket és gyümölcsöket, olajos magokat, lehetsz egészséges de nehezebben mint mondjuk egy mindenevő ember. A mindenevő ember elkezd paleózni, eszik húst meg pár zöldséget és makk egészséges lesz.


Te neked mindezt hús nélkül megoldani nehezebb. Ismerni kell mely növények azok amelyek a vért táplálják (olajos magok, piros bogyós gyümölcsök, vörös datoja, meg vannak még csak nem jut eszembe)


De a reklámozott multivitaminok, azok sz.arok.

2014. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*datolya -> jujuba
2014. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!