Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van ilyen oldal?

Van ilyen oldal?

Figyelt kérdés

Van egy oldal, ahol a szexuális zaklatást átéltek leírhatják a saját történetüket (beszeljrola.hu).

Ismertek olyan oldalt, ahol az evészavarban szenvedők tehetik meg ugyanezt?


2014. máj. 27. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért? Mit akarsz oda írni? Rádtámadt az éhség és megerőszakolt? Csak kérdem... Mert nem mindegy milyen táplálkozási bajod van.
2014. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hű, de vicces valaki :)

Előbb fogd fel a kérdést, és utána válaszolj rá..

2014. máj. 27. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Ém felfogtam a kérdést, de amint látom túl bonyolultan kérdeztem vissza.

Az evészavar nem betegség, amennyiben ez betegség úgy nem evészavarról beszélünk. Az evészavarnak titulált dolog pszihés eredetű alkalmi lelkiállapot változást takar. Amennyiben a kóros formája merül fel, mint a beri-beri, anorexia, bulaemia akkor viszont az nem étkezésizavar hanem betegség és ezekre mind mind külön fórum van.

Tehát ugyan ott tartunk ahol a part szakad.

2014. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Evészavar alatt az anorexiát és a bulemiat értettem. Én így hívom /mi így hívjuk..
2014. máj. 27. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor van. Több is. Ezen a téren a Google a barátod. Van egy vagon csoport is.
2014. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Többet is nézegettem, de pont ilyen oldalt nem találtam, ezért tettem fel a kérdést.

Azért köszönöm!

2014. máj. 27. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg fel kell keresni a pszichológust aki diagnosztizálta és ő segít ebben.
2014. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor van elég, csak épp egyiknek sincs értelme, ha arra használod, amire az emberek 90%-a : dumálás órákon keresztül arról, hogy miként szúrják el nap mint nap az étkezésüket és mennyire tanácstalanok, de tenni egyik sem tesz semmit azért, hogy változtasson is a helyzeten. Azaz minden terv elkezdődik és véget is ér a virtuális tér szemetesládájában.


Én azt tanácsolnám, hogy inkább arra használd az időd és az energiád, hogy megold a problémádat, nem pedig arra, hogy kitárgyald a problémád részleteit és ugyanazt bogozgassad, amin mindenki kattog, mintha ez volna a problémák normális menete , hogy létrejöjjenek és mindenki regényeket írjon róluk ahelyett, hogy egyszerűen megoldanák és eltávolítanák őket.

2014. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Shot, Run!


Teljes mértékben igazad abban, hogy a problémák nem oldódnak meg azáltal, ha csak (pláne virtuálisan) beszélünk róla. Természetesen mindenkinek tenni is kell érte, ami elég sok erőfeszítést, energiát igényel. Viszont ezek mellett, és pont ezért amiért ennyi energiát igényel, az ember egy idő után belefárad, tanácstalán lesz, úgy érzi, hogy ennek sohasem lesz vége, és csak fel akarja adni ezt az egészet. És ilyenkor van szüksége valakire akivek megbeszélheti ezt. (Most itt bárki mondhatná, hogy akkor mondd el a barátnődnek/ barátodnak DE..) Ott olyan emberekkel beszélhetnék, akik átélik/ átérzik amit én, és természetesen a gyógyulni vágyók táborába tartoznak. Tehát tudom, hogy nem megoldás, csak segítség lenne :)

2014. máj. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!