Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a McDonald"sos...

Szerintetek a McDonald"sos salätäban is van valami mergezö plusz adalekanyag?

Figyelt kérdés

Sajnos most arra kenyszerülök, hogy a mekiben dolgozzak, es igy majdnem minden nap ott kell ennem.

Többnyire olasz salätät, kertesz salälät, vagy valamien salätafelet eszek, esetelg gyümölcs salit.

Ezeket a termekeket ott ällitjak elö, vagyis ott csomagoljak össze a 2db paradicsom, nehany salatafajta meg reszelt repa kombinaciot, de azt nem tudom, hogy honnan rendelik, lehet, hogy a vällallatnak van sajat telephelye ahol megtermesztik a hozzävalokat...(vagy fagyasztva hozzäk mint minden mäst...)Szerintetek ezek is veszelyesebbek mint egy sima SPARos sali, mint pl a krumpli vagy a kenyer amit hasznalank(/hasznalunk...:"()?

Pl a gyümölcssaläta väkumcsomagolt kis dobozokban jön, azt nem is nyitjuk ki, es abban szinte biztos vagyok h valamivel be van fujva haz alma nem barnuljon be meg ne szottyadjon meg ,de a saläta is??

Elöre is köszi a välaszokat!!



2014. máj. 29. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott, hogy egyszer az interneten olvastam egy állítólag ex-alkalmazottat a McDonald's-ból, aki ezt nyilatkozta, mikor megkérdezték, hogy mi volna egyetlen tanácsa az embereknek a mekis kajával kapcsolatosan, és azt mondta, hogy : " Ne nyúljanak a salátához !! ".


Amúgy szerintem sem kellene azt az ottani salátát enni, én még a boltban kapható készen csomagolt salátákhoz sem nyúlok, mert minek ? Ha belekóstolok egy villányival az egyikbe, máris érzem, hogy mű íze van az egésznek és olyan, mintha az utolsó tartalékokat enném egy biokémiai katasztrófa után.


Gondolom kényelmes volna ott enni, mert ugye kapjátok, de azért ha valaki vigyáz az egészségére, akkor főzzön saját magának és készítse el a saját ételeit, ne az ilyen szennycégek vacakjait egy csak azért, mert épp ott dolgozik.

2014. máj. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eisberges salátát használnak, ha nem szórnak rá semmi 'feltétet', öntetet akkor az nagyjából 100%-osan rendben van.


Én voltam az eisberg üzemben, az kulturált, tiszta. Elvileg az alapanyagok.. hát, zöldségek.. nem lehet különösebben rossz.

2014. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, rögtön ciánnal mérgezik... Utóbbi pár évben ez emgy, hogy minden egészségtelen meg fujj, elhízol a gyorséttermi kajáktól. Nem a kajáktól híznak el az emberek, hanem a mozgásszegény életmódtól.
2014. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen kis illuminati orvosnövendék ír ilyeneket.


Az nem is számít hogy a mozgásgazdag életmódosok is elhíznak a sz.ar kajálás mellett :DD


LOL! És még valaki mindig képes azt szajkózni hogy a mozgáson múlik.. Miért vagytok ennyire "tűkök"? (most én találtam ki a szót, nem akartam csúnyát írni)


A mozgás alap dolog (tré, hogy nem mindenkinél) de már rég lejárt eszme az, hogy ezen múlna az elhízásjárvány.. káros az eszme további terjesztése.

2014. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

„Nem a kajáktól híznak el az emberek, hanem a mozgásszegény életmódtól. “ – Ez inkább egy amolyan önigazoló kifogás, általában azok szokták szajkózni, akik ők maguk szeretnek adott dolgot és bizonygatni akarják, hogy a káros hatásait ellensúlyozni lehet egyéb dolgokkal, tehát no pánik.


A bökkenő ezzel az, hogy egyrészt idővel a szervezet mindent visszaad ( tehát aki például 18 évesen kemény rügbi játékos és össze-vissza eszik mindent, mert úgyis elégeti, az majd a későbbiekben visszapakolja a dupláját, mert a helytelen étkezési szokásai megmaradnak, csak maga az életvitel változik, mert mondjuk irodában fog dolgozni, hiszen nem mindenki csinál karriert a sportból ), másrészt attól, mert a hízás mondjuk elkerülhető ilyen-olyan módon, attól még maga az egészségügyi hatások nem kerülhetőek el, s egy sovány ember hasonlóképpen betegedhet meg a silány minőségű ételektől, mint egy elhízott ember, tehát akárhogy is vesszük: a sport nem ellensúlyoz mindent, azt meg végképp nem, hogy valaki évekig szeméttel tömi magát.

2014. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Falusi vagyok... milyen érdekes, hogy 500 fős faluban 3 kövér ember van... Pedig itt még a bolti kaják mellett meg akik bemennek városba gyorskajáldába élnek a régi szokások, disznóváság és hasonlók, akkor is kerül az asztalra jó zsíros kaja és valahogy mégsem híznak el az emberek... vajon mért?
2014. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert zsíros kaját esznek ami egészséges.


Te vidéken élsz és kevés az elhízott, én városban élek és ismerek hájas sportolókat.


Azt hiszem 1:1

2014. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!