Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a normális testsúly?...

Mi a normális testsúly? Sovány vagyok, vagy normális a súlyom?

Figyelt kérdés
Most leszek 14éves, 163-4 cm vagyok és 43 kg. A karom és a lábam elég kis vékonyka, az osztálytársaim fogadtak már hogy egy kézzel át tudják-e fogni a bokám. A csontjaim kicsit kiállnak, de ez alkattól is függ..de szóltak már hogy egyek többet.

2014. máj. 31. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit soványnak tűnsz, egy olyan 7 kg még elférne rajtad, de ha jól érzed magad akkor jó. Még növésben vagy, ha eleget eszel, nem lesz gond. Tudod, sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér. Meg mozog olyat, amilyet szeretsz.
2014. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha én hízok, akkor nem egyenletesen(karra,lábra,hasra,fenékre stb) hanem csak hasra hízok.:/
2014. máj. 31. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
sportoljál kölyök és akkor mindenhová izmot fogsz felszedni
2014. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A problémáid idejében jelentkeztek. Ezek tipikus tiniproblémák. Ezután következik a mellbőség, a szőrtelenítés, stb. Ezeket hanyagolnod kéne.
2014. jún. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sovány vagy , de ez lehet alkati dolog is.


Ha biztos akarsz lenni benne, hogy egészséges vagy és leszel, valamint hogy megfelelően fejlődik a tested, akkor táplálkozz egészségesen és sportolj minél többet.


Az osztálytársaidat meg ..... hagyjad. Mindig lesz valami, amivel egymásba fogtok kötni, a kamaszkor már csak ilyen.


Te foglalkozz saját magaddal és ne azért érdekeljen a tested, mert mások mondanak róla ezt-azt, hanem saját magadért.

2014. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!