Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek normális 16 éves...

Szerintetek normális 16 éves lánynak 178 cm és 45 kg?

Figyelt kérdés
Különösebben nem sportolok,sokat eszek ,édességet is és mégsem hizok.Miért lehet?

2014. máj. 24. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés. Fordulj orvoshoz, mert egy csomó oka lehet. Ha nincsen oka, akkor egyszerűen csak ilyen alkat vagy, de ezt nem lehet az orvosi vizsgálatig kijelenteni. Ebben az utóbbi esetben valszeg az első szülésedig gondod lesz a hízással.
2014. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ezzel mehetek orvoshoz?
2014. máj. 24. 21:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mehetsz, és kezdj el sportolni is!
2014. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
50%
Irj nekem privát, ha gondolod megmuthatlak egy jó modellügynökségnek.
2014. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De félek,hogy a sportolás miatt még vékonyabb leszek.Mert nem túl jó érzés amikor megkérdezik tőled,hogy "Nem vagy-e éhes?" Amire mondom,hogy "2 perce ettem." És akkor nagyon megnéznek.A sportolás jót tenne?
2014. máj. 24. 21:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha normálisan eszel, akkor ez egy adottság.

Én is ilyen vagyok.


AZért megkérdezném, hogy mit eszel, mert sokan az 1000 kalóriás étrendet is normálisnak tartják.


A sporttól nem lefogyni fogsz, háj semmi nincs rajtad, csak izmot "növeszteni", persze a megfelelő táplálkozás mellett. Más lehetőséged nincs. Ne cukorral és szénhidráttal akarj hájat növeszteni.

2014. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A sport mindenképpen jót tenne, de nagyon vékony lehetsz, ha izmosodsz a mozgástól szebben fogsz kinézni, valószínűleg néhány kiló is feljön. Amúgy szerintem ez már kóros soványságnak számít, fordulj szakemberhez, aki megfelelő étrendet állít össze neked
2014. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok, amit az első írt, egy orvosi kivizsgálás nem ártana, hogy minden rendben van-e nálad. Ha minden ok, akkor sportolj. De ne napi 10 km-t fuss, hanem konditerem :)
2014. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm,holnapután elmegyek orvoshoz.

Igazából normálisan eszek reggel,délben,délután és este.Reggelire,tojást,teát,kiflit vagy bundáskenyeret vagy bármilyen kent kenyeret.

délben joghurtot,gyümölcsötilyesmiket.

délután,levest,másodiknak valamilyen húst.

este,olyasmit,mint reggelire

2014. máj. 24. 21:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fogyózol, ha nem nem koplalsz, ha nem hánytatod magad, hanem rendesen eszel, és emellett van a csalédodban egy csomó hasonló alkatú ember, akkor ne foglalkozz ezzel. Ilyen az adottságod. Örülj neki és öltözz csinosan! :)
2014. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!