Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 napja belevágtam egy fogyoku...

2 napja belevágtam egy fogyokurába. és semmi bajon nincs azon kivül, hogy unom a tipikus kajákat!?

Figyelt kérdés
Szoval amint már fent is emlitettem 2 napja keztem fogyokurázni..tegnapi ebéd hal volt tipikus füszerezéssel(so,bors,paprika)..a mai pedig csirkemell és megint(so,bors,paprika)..wahh....hát én igy ebbe beleörülök...ezért a tanácsotokat kérném...hogy tudnám elkésziteni az ételeket,hogy kicsit változatosabb legyen az izvilág ?

2014. jún. 18. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fűszerezni nem tilos, sőt ki is ránthatod: tojás és szezámmag, a csirkét. A fogyókúrában is lehet jókat enni sőt kell is. Lényeg, hogy kerüld a rossz szénhidrátokat: liszt, cukor, és ezek felhasználásával készült ételek, italok.

Én nagyon szeretem például a fokhagymás csirkét cukkinis barnarizssel. Vagy brokkoli vele sült sajttal (ez a köret), akár csirkepörkölttel, vagy jó fűszeres sütőzacskóban sült csirke szárnnyal.

2014. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én erről az oldalról szoktam sütni/főzni, és nem uncsi egyáltalán. Legutoljára a diétás mogyis kekszet sütöttem meg, és nagyon finom volt. Ezen kívül vannak olyan receptek itt, melyekt kifejezetten ételallergiásoknak valók: [link]
2014. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a vékaszokat ! :)...amugy például mien füszereket használhatnék? :)
2014. jún. 18. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!