Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges bélrendszer elérésé...

Egészséges bélrendszer eléréséhez, milyen joghúrtot érdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés

#joghúr
2014. jún. 18. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igazából mindegy milyen, azt nézd meg, h a teteje ne legyen felpúpozódva, mert akkor jó benne a flóra.
2014. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább ne joghúrt kúrázz. A kovászos uborka leve 1000x jobb. Tapasztalat. Ja, és nem is olyan dárga. mindkettő tejsavbaktériumokat tartalmaz, ami valójában segít az emésztőrendszernek, csak a joghúrt felnyomja a vércukoszintet, és akkor se fogyás, se normális emészrőrendszer... mert ugyebár a laktóz is eléggé faramuci muki ...
2014. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utánna nézek ennek a kovászos uborka lének:)

2014. jún. 19. 04:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó minőségű natúr joghurt teljesen jó, és más baktériumok is vannak benne.

Az uborkalé meg tele van sóval és akkor hopp, magas vérnyomás, ennyi erővel...

Szóval joghurt. Az ubilé másnaposságra max.

2014. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a sós víz miért emelné meg a megvérnyomásomat. :) Szívproblémám és vérnyomásos problémám is van, de az uborkalétől éppen semmi ... DE SEMMI problémám nem jelentkezett, és tavaly egész nyáron azt fogyasztottam. Persze nem vedeltem, hanem minden nap csak egy kicsit, ami éppen jólesően lecsorog.. :D
2014. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!