Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyen a barátom amitől...

Mit egyen a barátom amitől hízik egy kicsit?

Figyelt kérdés
A barátom könnyebb mint én ami sztem eléggé gáz, nem vok túlsúlyos egyeltalán ő a nagyon vékony szinte már sovány. Nem tud hízni már évek óta akar hízni kicsit. Viszont nem ehet akármit mert van vmi betegsége. Savtúltengés. Szóval mit egyen ami nem árt nem gyógyszer és hízik tőle rövid idő alatt.
2008. júl. 31. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen fehérjedús táplálkozást ajánlok, legyen naponta többszöri.

Legjobb ha a reggelt tojásétellel, tejjel kezdi, aztán sok halas, csirkés, marhahúsos ebéd, vagy rakott zöldségek-brokkoli, karfiol, kelkápi.

Vacsira egyen ami jól esik.

Szénhidrátot is fogyaszthat tésztaféle, ha konkrét hízás a cél akkor jöhet a szalonna.

A sav miatt vigyázzon a paprikával és a hüvelyes zöldségekkel, meg a főtt kukorica is kerülendő.

Én a savam miatt pl nem tudok paradicsomszószt enni, de a sima paradicsomot akár kettesével.A kefír mindig lenyugtatja a gyomromat, szóval ha nagyon belakik fél óra múlva egyen kefírt és azzal nyugtatja, akkor nem kell gyógyszer.

Esetleg kipróbálhatja a PROFORM termékeket ami GMO FREE, (génmanipulált organizmustól mentes) TNT, WHEY protein termékek-ezek természetazonos tömegnöveló fehérjék, tejsavókultúrák, a gyomrot nem bántják.

2008. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2008. júl. 31. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden este lefekvés előtt egy tábla csokit.
2008. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kezeleik a sav túltengését? Az a baj, hogy ha ez a problémája, akkor a kóros soványság is jeleheti, hogy a szervezetben valami nem stimmel.

Nincs nagyon megterhelve szellemileg vagy lelkileg? (iskola, munkahely, beteg csládtag)

Van egy nagyon jó termékcsalád, csupa yógynövény. Ven erre is egy jó táplálék kiegészítőjük. Ha gondolod, privát e-mailban megadom a termékek nevét.

2008. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Légyszi írd meg,szed gyógyszert és nincs túl terhelve,mondjuk most nyáron túl van mert dolgozik de évközben szinte leszarja a sulit nem szenved miatta. bettus008@gmail.com Köszi szépen!
2008. aug. 1. 21:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább erre a címemre írj mert a privátokat nem szoktam elolvasni.
2008. aug. 1. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Már tettek fel hasonló kérdéseket,azt is olvasd el:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=h%EDzni

2008. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!