Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » én 20 éves vagyok és és 45kg....

Berki éva kérdése:

én 20 éves vagyok és és 45kg. és nincsen semmi étvágyam mit lehet tenni ilyen esetben? Mert édesességet és chipset sokat eszek akkor sincs semi hatas mit egyek vagy csináljak mert már lassan depis leszek! Mit ajánlotok? Mit egyek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Gondolom lany vagy. A csajoknal mind azt hiszik magukrol h koverek es nem esznek rendesen ha te edessegeket eszel ne is csodalkozzal h nincs etvagyat. Azt ajanlom h egyel napi 4-5 xor rendes kajat porkoltet zsiros kenyeret ne pedig ilyen gyorettermi kajakat es ne egyel chipset egyaltalan edesseget meg nagyn keveset
2014. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha zavar ez az állapot és a súlyod is,tehát nem direkt akarsz gebe lenni,akkor menj el egy orvoshoz. Háziorvos ad további beutalót. A normálisa kaja nem a pörköltzabálást jelenti, főleg nem egyből. Egészséges,változatos,mindent tartalmazó étrendre kell rátérni. Fokozatosan. Ebben egy dietetikus tud segíteni.Csoki és társai alkalomszerűen,mértékkel, nem főétkezésként!
2014. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!