Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ajanlanatok a szamomra?

Mit ajanlanatok a szamomra?

Figyelt kérdés

Vagyonor vagyok 24/48-ban,nagyon sokat jarorozok egy nap 20 kort megyek az 22 km osszesen lassu seta tempoban mert nemlehet gyorsan korbeszaladni.

a labam mar leszalkasodott de a hasam es uszogumim nm nagyon megy le...a ket szabadnapomon mar nincs energiam sportolni,de szeretnem valahogy leadni a hasam egy reszet legalabb. eddig szendvics volt amit hoztam magammal,a 24 orara kb 6-7 zsemle plusz egy adag fott etel ami barmi szokott lenni. Annyit tettem elso lepesben hogy szendvics helyett csak feltetet hoztam abonettel,de nnem tudom, mit tegyek meg? az inzulinrezisztens dieta egeszseges embernek bevalhat? probalok kicsit egeszsegesebben taplalkozni,de sajnos a dolog lelket a sportot csak nagy faradsaggal tudnam vegezni.

23/F

165-170 cm magas es kb 85-87 kg vagyok.


2014. jún. 25. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A zsemple pont rossz. Majd este irok mik a jobbak
2014. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend fogalmának nézz utána.


A hasi zsírt a legnehezebb elégetni,csakis jó étrenddel fog menni,mellé megfelelő vízfogyasztás,és egy zsírégetést segítő készítmény.

2014. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen bevállhat, söt az a legegészsgesebb étrend igazából midnnekinek ugy kéne enneie még ha nem is számol pontosan ch-ot. sportnak cak legyen annyi hogy hasizmozol napi 10 percet, nagyon hamar látszódni fog az eredmény.
2014. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 10 perc hasizomtól nem fogsz fogyni egy dekat sem.
2014. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos helytallo.
2014. jún. 25. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
nem fogynia kell feltétlenül hanem izmosodni. a hason nagyon hamar meglátszik ha dolgoznak rá. Persze jobb lenne napi 20 perc de a 10 perc is tud hatásos lenni ha tényleg rendszeresen csinálja az ember. (tapasztalat)
2014. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat nemtudom. a probat megeri,de egyebkent konkretan kover vagyok ovon felul. alul meg majdnem palcika labaim vannak amik szepen izmosodnak formasodnak.
2014. jún. 25. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a body builder .hu t . Es olvasd el a sarga kapszulat
2014. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!