Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok de nem...

Anorexiás vagyok de nem merem/akarom elmondani a szüleimnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

171 cm, 41 kg.

Januárban fogyózni kezdtem, sose voltam elégedett magammal, 62 kg voltam. 55 kgosan már meg akartam állni de nagyon féltem hogy visszahízok ezért jobbnak láttam ha folytatom.

Szüleim látják hogy sokat fogytam, de mindig nagy pulcsikban vagyok itthon és melegítő nadrágban, mert fázom, úgyhogy annyira nem tűnik szembe, viszont kiállnak a csontjaim (bordák, csigolyák...). Július közepén tengerpartra megyünk és ott nem takargathatom majd magamat, és nem tudom mit kéne tennem... :( Nagyon kétségbe vagyok esve. Nem akarok hízni de azt sem akarom hogy lássák hogy nézek ki...



2014. jún. 28. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz míg nem késő!
2014. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kiállnak a csontjaid, akkor te túlságosan is lefogytál, éppen híznod kellene, de mivel nem ismered a mértéket, ezért segítségre szorulsz. Fordulhatsz az orvoshoz, vagy intézheted úgy, hogy anya véletlenül meglássa a kiálló csontjaidat.
2014. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!