Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagy baj, ha kimarad a menstuá...

Nagy baj, ha kimarad a menstuációm?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és már huszadika körül meg kellett volna jönnie júniusban, de már július 2-a van, és még mindig semmi... Volt egy időszak rendesen, amikor fájt is a hasam meg ideges is voltam, rendesen huszadika körül, de elmaradt...

Lehet ez a koplalás következtében? Vagy mert elkezdtem pár hete rendszeresen reggelente futni? Nagyon félek, mert eddig még csak egyszer maradt ki, és nem akarok dokihoz menni, de az evéssel meg komoly gondok vannak, de már ígyis elég nagy áttöréseket sikerült elérnem, nem vagyok sovány, de gőzöm nincs hány kg lehetek, kidobtam a mérleget...



2014. júl. 2. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki nyugtasson meg, és ne "ordibáljatok", mert tudom, hogy mekkora hülyeséget csinálok, de bármit teszek ellene szörnyen érzem magam ha sokat meg ha rendszeresen eszem...
2014. júl. 2. 15:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anorexiától simán kimaradhat. Nekem két évig nem jött meg, mikor benne voltam.


Nincs ezzel baj, előbb-utóbb úgyis rájössz, mekkora ostobaságot teszel magaddal - legkésőbb, mikor majd már nagyon akartok babát és nem fogsz tudni teherbe esni, mert most sztébsztad a szervezeted.

2014. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 vagyok, kissé korai még babát terveznem..
2014. júl. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!