Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom van, valami betegség ez?

Mi bajom van, valami betegség ez?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napjaim, amikor alig eszem valamit, mert félek, hogy elhízom. Máskor meg eszek mindent, ész nélkül, utána lelkiismeret furdalásom van, hogy mennyit zabáltam... Ilyenkor arra gondolok, hogy meghánytatom magamat, de elhessegetem ezt. Eljárok inkább futni. 21 éves lány vagyok.
2014. júl. 4. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolj és nézd reálisan a dolgokat, állj a mérlegre, nézd meg magad a tükörbe. Ugye hogy semmi extra felesleget vagy kivetnivalót nem látsz? Nalátod akkormeg foglalkozz az élet valódi problémáival ne ilyen butaságokon emészd magad, a meghánytatás hosszútávon tönkreteszi a nyelőcsövedet és a fogaidat(gyomorsav) láttam erről a lifenetworkon egy dokumentumfilmet az illetőnek durvan szétszedte a fogait a dav erózió. Amúgyse lehet egyik napról a másikra elhízni, ha látod hogy jönnek a kilók visszaveszel az evésből, de biztosra csak akkor mehetsz ha számolod a kalóriákat.
2014. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dav erózió -> sav erózió
2014. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem betegség, csak hülye gondolatok! Semmi bajod nincs, ne beszéld be magadnak a dolgokat... ha eszedbe jut, felejtsd el és egyél normálisan mindenképp. Egészségesen és akkor az tuti nem hízlal.
2014. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!