Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágytalanságra van gyógymód...

Étvágytalanságra van gyógymód ha béres meg étrend kiegészítők nem segítenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olyan problémám lenne hogy egyáltalán nincs étvágyam és nem bírom magamba erőltetni az ételt!Már ki próbáltam mindenféle vitaminokat,étrend kiegészítőket de semmi!Ha rossz napom van egyáltalán nincs étvágyam!Nem tudom mit tegyek,nagyon sokat lefogytam és már így is elég vékony vagyok!Dokinál is voltam de nemtudott sgiteni mert csak a vitaminokat mondta...Tudtok valami használhatót?
2014. júl. 7. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Keserű anyagok használatosan étvágygerjesztőként, pl. grapefruit.
2014. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az meg sok savat termel nem?Nekem pedig nagyon sok a savam!
2014. júl. 7. 20:38
 3/4 Sowilo ***** válasza:
Keserű anyagok még mindig, de nem grapefruit, hanem gyógynövények. Ha képes vagy a fehérüröm teát meginni, akkor az nagyon jó lesz, farkas éhes leszel tőle. De ha neked túl undorító íze van, akkor csalánlevél, kálmosgyökér, bizonyos illetőknek a citromfű és fodor vagy borsmenta is segít.
2014. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megprobálkozom vele :)Köszönöm a segítséget!
2014. júl. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!