Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vékonyabb a barátnőm...

Miért vékonyabb a barátnőm mint én pedig nem is csinál semmit és nekem gyorsabb az anyagcserém is?

Figyelt kérdés

vagyis nem vékonyabb mert testre kb ugyanúgy nézünk ki de míg ő nem csinál általában semmit és nagyon sokat eszik nem látszik meg rajta és ő általában 2 naponta 1x megy wc-re vagy 1 nap max 1x

Nekem pedig nagyon figyelnem kell arra mit eszek mert hamar meglátszik és ráadásul én 1 nap 2x biztos elmegyek wc-re

akkor hogy is van ez? Mert belőlem hamar kiürül belőle meg nem akkor nem neki kéne a hízékonynak lennie?


2014. júl. 17. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Az anyagcsere nem a wc-re járás gyakorisága, remélem tudod, nem ettől függ a hízékonyság.
2014. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egészen így működik, nem lehet csak az emésztés sebessége alapján eldönteni (az is számít, hogy mit, mikor és mennyit eszel például), hogy ki mennyire hízékony, sőt ennél szerintem vannak sokkal fontosabb tényezők is, de sajnos nem vagyok túlságosan tájékozott a témában és nem akarok butaságokat sem írni.
2014. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát de gyorsabban elhasználom a bevitt táplálékot ezért jön ürül ki hamar a szervezetemből vagy nem? Akkor el tudod magyarázni hogy? köszi
2014. júl. 17. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert más alkat. Attól még, hogy testre ugyanolyanok vagytok, a csontok lehetnek nehezebbek.
2014. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!