Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 5-ik napja nincs szekletem...

5-ik napja nincs szekletem ingersem miert?

Figyelt kérdés
Voltam mar igy akkor mindig lett egy het utan azt hittem akkor mar folyamatosan lesz de egy heten ketszer szokott lenni max haromszor de most ot napja nincs es kicsit mintha felenek puffadva de elmulik szerintetek mit egyek?
2014. júl. 18. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
megkoszonnem a segitseget
2014. júl. 18. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is igyál vizet, napi 2 liternek le kéne menni, anélkül gyakor a székrekedés.


Csak most, ha van otthon kávé, az segíthet - gyanítom, nem kávézol, de egyet meg bírsz inni az ügy érdekében. Nem hashajtó, a bélmozgást indítja be.


Általában zöldség, gyümölcs, gabonarost (zabkása, stb), meg egészséges táplálkozás :), de hogy mondjak valami gyakorlatiasabbat és egyszerűt, naponta reggelire joghurtban 1-1,5 ek őrölt lenmagot belekeverni és megenni (dm-ben lehet venni, ha csak egész lenmagot találsz, azt még este kell beletenni a joghurtba, és reggel megenni, hogy kicsit kiázzon az éjjel a hűtőben, mielőtt megeszed).


Ezt a lenmagos dolgot minden nap, eredmény is lesz, minden nap. Öreglegény doktorbácsitól tanultam. :)

2014. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma mar voltam wcn ketszer :))
2014. júl. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!