Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktóz terhelés? Mi ez az érték?

Renyus kérdése:

Laktóz terhelés? Mi ez az érték?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán voltam laktózterhelésen, mivel gyakran puffadok, és megy a hasam. Viszont nem értem, hogy miért nem egy normál függvényt kaptunk. Vagyis az értékeimben igazándiból nem látok monotonitást, ez normális? Illetve nem magas a kezdeti szint?


0':14

15':10

30':8

45':11

60':19

90':15

120':17

150':13

180':17


2014. júl. 22. 13:16
 1/1 anonim válasza:
A 0; 15; 30; 60;.. számok a perceket jelzik, a másik oldal meg az értéket, hogy mennyi hidrogént lélegeztél ki. :) A 'sorrenddel' nincs semmi gond, nekem is mindig cifrán jönnek ki. Van egy kis érzékenységed, de nem számítasz hivatalosan laktózérzékenynek, mert 20 a határ. Én legelőször épphogy átléptem, 8 volt a legkisebb, 36 volt a max fújásom, köetkező vizsgálatkor, fél év múlva meg már 60-on fölül..
2014. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!