Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagy mennyiségű fitoösztrogén...

Nagy mennyiségű fitoösztrogén milyen hatással van a női szervezetre? 18/L

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni ilyen tablettát szedni, mert korábban mikor sok fitoösztrogént fogyasztottam sokkal szebb volt a bőröm. Viszont a tabletta kényelmesebb lenne, főleg most nyáron, hogy sokat utazom.

Az az egy félelem van hogy esetleg "túladagolom". Egyik internetes oldalon azt olvastam, hogy nem lehet túladagolni, de nem tudom ez mennyire megbízható forrás.

Úgy terveztem, hogy fokozatosan növelem majd a napi adagot.


2014. júl. 23. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A hormonok egymásra hatással vannak. Ha neked normális a hormonháztartásod, tehát minden hormonból a megfelelő mennyiséged van, és emellett elkezdesz kívülről valamelyik hormonból bevinni, akkor előbb utóbb borul az egész, amit aztán hosszadalmas meló újra helyre rakni.
2014. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!