Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez tényleg Így lenne?

Ez tényleg Így lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves fiú vagyok 90 kiló, úgy gondoltam változtatok az élet módomon, 2 évig csak gyors kajákon éltem és megálltam 90 kilón , se fölé se alá. most elhatároztam, hogy mindennek megnézem mennyi kalóriát tartalmaz, és neten olvastam, hogy például egy fiú az én súlyomban 2500 kalóriát éget el,ma csak 600 kalóriát ettem, tudom, ez nem sok, de nem éheztettem magam !!szóval ha 2500 kalória alatt eszek, mit tudom, egy 1000 kalóriát égetek mozgás nélkül, néha pedig eljárnék futni, akkor lenne fogyás?

2014. aug. 9. 07:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy megpróbálom a napi 1200-1400 kalóriát betartani, és ugye 2500at égetek alapjáron, akkor heti 1 kiló fogyás, és ezt én tudnám is tartani :)
2014. aug. 9. 07:10
 2/3 anonim ***** válasza:
A dagadtaknak kisebb a hőleadása, tehát jóval kevesebb kell a testhőmérséklet fenntartásához, mint 2500 kal. Napi 1500 körül és rengeteg mozgás. Reálisan inkább súlyledásban heti fél kiló.
2014. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most,nagyon utána számoltam, ha ülő munka, szal nem csináslz semmit 2580 a kalóriaégetés ha futok mellé egy keveset 2-3 napot 2800 szerintem ez így reális, nem kell egy szétfolyt bálnát elgondolni, 182-3 magas vagyok, nem vagyok egy bálna, de van rajtam felesleg :D mondom, ma 600 kalóriát ettem, és nem éheztetem magam, ha 1500 as kalóriát nyomom naponta október végére 75 kiló is lehetek
2014. aug. 9. 08:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!