Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csaló naptól mi zajlik le a...

Csaló naptól mi zajlik le a szervezetünkben?

Figyelt kérdés
168 cm, 64 kilorol lefele ivelo sulyu lany vagyok. Eldontottem, hogy minden vasarnap csalonap lesz, amikor annyit eszek amennyit akarok, de figyelve arra hogy semmi glten, laktoz ne keruljon belem. Tegnap is ilyen napom volt, nagyon belpoklos vagyok, igy egesz nap ettem. Mig tegnap 60,8 kg-ot mutatott a merleg,ma 62,7-et! Hallottam mar olyanrol hogy leptin, satobbi, ezert engedek meg magamnak ilyen napokat. De hogy nohetett ennyit a sulyom, egy nappal az elmult 3 het kudarcba fulladt?!

2014. aug. 11. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő a témában, de amennyire én tudom, ha sokáig koplal az ember, aztán hirtelen sokat eszik, akkor a szervezete - felkészülvén a következő koplalásra - azonnal nekiáll raktározni. De ha ez tényleg csak egy nap eredménye sokkal könnyebben le is jön mozgással, mint az évek óta magadon tartott kilók. Meg a csló napokat azért is szokták néha még javasolni is, mert ilyenkor meg is nyugszik a szervezeted, hogy nem fogsz éhen pusztulni, és nem fog annyira ragaszkodni minden tápanyaghoz. (könnyebben fogsz fogyni - de ha tényleg csak 1-2 hetente egyszer csinálod)


Ismétlem: nem vagyok szakértő, én így tudom, de lehet, hogy tévedek :)


Amúgy a 168 cm-hez a 60-62 kg egyáltalán nem olyan sok, nem tudom, hova akarsz lefogyni.

2014. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Valoban epp csak annyira sok, hogy ne lassam magamat szepnek vele.
2014. aug. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!