Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet attól valami bajom ha...

Lehet attól valami bajom ha napokig vagy akár hetekig jóformán csak trappista sajtot eszek?

Figyelt kérdés
Nos voltam olyan bolond hogy elszóltam magam egy idős rokonom előtt hogy szokott itthon lenni mindig trappista sajt meg hogy szeretem én is és most mikor ismét jött látogatóba hozott 6 darab 700 grammos tömbsajtot... nos ha sokat eszek belőle, akkor lehet tőle valami bajom? vagy ha lefagyasztom lesz baja ha akár egy évig is a fagyóban lesz? mert az a gáz hogy oda sem tudom senkinek sem adni, mert nem kell senkinek egyszerre 700 grammnyi

2014. aug. 11. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok embernek kellene 700 gramm sajt, nálunk szerintem a férjem havonta megeszik ennyit, egy nagy család pedig ennél sokkal többet. Semmilyen élelmiszerből nem egészséges, ha csak azt eszed. De ha már ennyi sajtod van, akkor ajánlom a rántott sajtot, ahhoz kell a legnagyobb mennyiség.
2014. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy bajod nem lehet, ha nem unsz rá. Próbáld meg elkészíteni többféleképpen, mint ahogy az első válaszoló írta.

Recept tippek: sajtos csirkemell, tejfölös-sajtos spagetti, sajtos karfiol, sajtleves. Jó étvágyat hozzá!:-)

2014. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, mindent mértékkel!
2014. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fagyaszd le, jól jön majd később. Süthetsz belőle például pogácsát, és az is mehet a fagyasztóba, szintén bármikor jól jöhet.
2014. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!