Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy ne puffadj...

Mit csináljak, hogy ne puffadjak? L/20

Figyelt kérdés
Reggel még nem, de délutántól már mindig olyan a hasam mint aki terhes, ami nagyon zavar pedig vékony vagyok. Kerülöm a puffasztó ételeket, meg futok is heti 4x30 percet de mégis ilyen.

2014. aug. 12. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz érzés is van a hasadban, fáj, stb., vagy csak simán nagyobbnak látszik délután, mint reggel?
2014. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manó1235 ***** válasza:
kerüld a szénsavas üdítőket, és ásványvizeket
2014. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak simán nagyobb, nem fáj. Nem szoktam inni szénsavmentes ásványvizen kivül mást, csak ritkán teát.
2014. aug. 12. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez tulajdonképpen normális, nekem is ilyen, kicsit lassabb az anyagcseréd, ott marad a hasadban a kaja. Egyél sok rostos kaját, gyümölcsöt, igyál sok vizet és hasizomra is kellene edzeni keményen ahhoz, hogy változás legyen. Én is csináltam ezt egy darabig, de utána inkább elfogadtam, hogy nekem egy pici hasam mindig lesz, mert ilyen típus vagyok, nekem nem éri meg egyfolytában ezzel kínlódni.
2014. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ugyan így jártam, csak nekem hozzájött még egy pici fájdalom is. Egy hónapig nem ettem lisztes cuccokat, csak párolt zöldség, gyümölcs. Minden gluténmentes volt és ma már nincs ilyen jellegű problémám.

Ha viszont eszek lisztes kaját, akkor utána szenvedek.

2014. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!