Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon büdös a székletem. Mit...

Nagyon büdös a székletem. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Vegetáriánus vagyok, ugyh a hús nem lehet az oka. Mit fogyasszak, egyek, igyak h esetleg változzon a helyzet.

Sokszor kerültem már a kellemetlen szagú székletem miatt ciki helyzetbe.



2014. aug. 12. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is büdös.... Ami bemegy, az egyszer ki is jön.. Ez van. Légfirssítő..
2014. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de te sem eszel húst?
2014. aug. 12. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél minél több illatos virágot, és a napod egy kupica parfümmel indítsd.
2014. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
A növényi táplálékban legfeljebb a kéntartalmú ételek bomlásakor jelentkezhet a bélbaktériumok működésének hatására kén-hidrogén ill. merkaptánok. Elsősorban a káposztafélék, de különösen a bombóskel jön számításba. Tulajdonképpen talán a széntabletta lehet a segítség, de ennek a pontos adagolását ki kell kísérletezni és elég drága is lenne, de rendszeres használata nem is ajánlható, mert fontos nyomelemeket és vitaminokat meg egyéb biológiailag fontos anyagokat köthet meg.
2014. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát utolsó, megmutatom felénk az összes gyógyszertárat, ha akarod, de egyik sem a széntablettából gazdagodott meg. Az egyik legolcsóbb patikai termék. Hasmenés ellen használják, szerintem csak úgy ne vedd be, mert székrekedêsed lesz. Vastablettát, B-vitamint nem szedsz? Azoktól szokott "jellegzetes" szagú lenni.
2014. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogd be az orrodat,ez egy normális dolog..... :)
2014. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!