Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem egy egész tábla...

Megettem egy egész tábla csokit. Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Általában nem eszem édességet, nagyon ritkán, havonta 1-2x, egyszerűen sose esik jól. Most viszont valahogy megkívántam a Milkát, és először gondoltam, elcsipegetem pár nap alatt, de a végén az lett belőle, hogy sikerült elfogyasztanom az egészet. Félek, hogy bajom lesz belőle. Esetleg nagyon felmegy a vércukrom és rosszul leszek vagy ilyenek. Nem vagyok cukorbeteg egyénként. Lehet ettől bajom???
2014. aug. 13. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi bajod. :)
2014. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gyakran csinálom ezt, nem mondom, hogy egészséges hosszútávon, de ettől semmi bajod nem lesz:D
2014. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszer 2 tábla milkát ettem meg egyszerre és semmi bajom nem lett tőle :D de akkor vmi bajom volt csak nem tudom már nem emlékszem mi.sztem vmi. szerelmi bánat :D
2014. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, megnyugodtam :D
2014. aug. 13. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ebből baj lehetne, akkor én már meghaltam volna. Sokszor és nagyon rútul :D
2014. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt romlott, akkor elvileg semmi bajod nem lehet! Egészségedre!:-)
2014. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én minden nap megeszek egy táblát minimum mondjuk én túlzottan szeretem a csokit és ezért muszáj kielégíteni ezt a vágyat nem lesz tőle bajod max elhízol ha sokat eszel, de mivel ez nálad nincs így ezért nem kell félni fogyaszd egészséggel :3
2016. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!