Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy ritkábban egyek de többet?

Figyelt kérdés
Sovány alkatú vagyok, biztos vannak felszívódási problémáim is. 2-3 óránként ennem kell különben sokszor úgy érzem nem bírom tovább. Persze képtelen vagyok sokat enni egyszerre. Ez így szörnyen kényelmetlen, főleg a munkahelyen. Irigylem azokat akik egy kávéval el vannak egész nap, este meg fél hűtőt megeszik.

2014. aug. 13. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a tested nem támogatja a dolgot, akkor az úgy nehéz...

Megpróbálhatsz keveset, de kalóriadúsat enni. Van benne gyakorlatom, egy deciliterben be tudok vinni többszáz kalóriát, ha kell... Csak elég zsíros legyen. Az laktat is rendesen. Viszont nem mindenki bírja, csak óvatosan!

Megéhezni pedig a gyors felszívódású szénhidrátoktól szokott az ember.

Úgyhogy én azon variálnék, hogy _mit_ eszem.

2014. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam Nutridrinkel, de alig bírtam lenyelni.
2014. aug. 13. 20:59
 3/4 blazeeee válasza:
Egyél táplálóbb kaját! Ez így jó! Ahhoz hogy kellőképp egészséges legyél és ellásd rendszeresen a szervezeted a kellő tápanyagokkal napi 5-6 étkezésre van szükség. Ha ezt leváltod arra, hogy kevésszer sokat eszel, pár hónap alatt akár 4-5 kiló is rád jöhet, még akkor is ha ugyanannyit eszel! Nem vicc!
2014. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bárcsak rám jönne pár kiló!

Sajnos úgy vettem észre nem működik nálam az egyél "szalonnáspudingot". Attól csak emésztési problémáim lesznek.

2014. aug. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!