Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert mutat ugyanannyit vagy...

Miert mutat ugyanannyit vagy tobbet a mérleg ha fogyok?

Figyelt kérdés
Már egy jo idelye fogyokurazok..es fogyok is tole lehet latni a hasamon.De ha Megmerem magamat akkor vagy ugyanannyit mutat a mérleg vagy tobbet..De hizni nem hiztam.Szerintetek miert van ez?Elegge kétségbe vagyok esve..Segitsetek légyszi!!

2014. aug. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy többet mozogsz? Mert akkor az izmosodás okozza. Az izom többet nyom, mint a zsír.

Ezért nem a mérlegben, hanem a cm-szalagban kell elsősorban bízni.

2014. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Kétségbe vagy esve amiatt, ami csak a legjobb genetikával rendelkező embereknek adatik meg?

Nem a mérleget kell nézni. Ha csökkenne a súlyod, de a hasadon ugyanannyi zsír lenne, akkor örülnél?

Örülj, hogy úgy vesztesz zsírt, hogy közben nem vesztesz (esetleg még építesz is) izmot. Örülj ennek az állapotnak, mert nem fog sokáig tartani.

2014. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Orulnek neki ha nem általános iskolába jarnek(8.-os vagyok) Az a baj hogy a hasam nagy nem nagyon de azert epp eleg hogy eldöntsem fogyni szeretnek..naponta fel orat tornázok..szoval nem tudom..szerintetek?
2014. aug. 14. 13:58
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Mi még a kérdés? Leírtuk, hogy nem a mérleget kell nézni.

Fogysz és hasról fogysz. Ez a célod. Akkor hol a probléma?

2014. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!