Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom. A nadrágjaimon,...

Fogyókúrázom. A nadrágjaimon, ruháimon érzem, hogy lement valamennyi, de a mérleg ugyanannyit mutat. Miért? Infók lent.

Figyelt kérdés
Februárban kezdtem, heti kétszer-háromszor aerobikozom, odafigyelek az étkezésemre, a zsírt, cukrot elhagytam és napi öt vagy hat alkalommal eszek, de keveset. Mások is mondták, hogy fogytam. De akkor a mérleg miért mutat ugyanannyit. Egyébként nem vagyok kövér, 174 cm vagyok és 69 kg.
2010. márc. 18. 08:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy én is elcsodálkozom, hogy többek szerint nem is látszik a valódi súlyom, kevesebbnek gondolnak. Régen sokat kerékpároztam, a vádlim nagyon izmos, talán az nyom annyit...zsírból kevés van rajtam.
2010. márc. 18. 08:32
 2/3 anonim válasza:
100%
A magyarázat általában az hogy izomzat helyettesíti a zsirszövetet, s az súlyosabb mint a zsír. Csak azt nem értem hogy ilyen arányokkal miért fogyózol.
2010. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pocimon van egy-két kiló, azt szeretném leadni és a combomat is egy picit karcsúbbá tenni. Nem akarok csontváz, anorexiás kinézetű lenni. :)) A popsim viszint lapos, mint egy palacsinta :D
2010. márc. 18. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!