Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Használta valki a colon...

Használta valki a colon cleanse méregtelenítő, béltisztító port vagy kapsulát? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 15:54
 1/2 anonim válasza:

HELLO!Én kiprobáltam de kár volt érte mert semmi különöset nem tapasztaltam Amúgy az Oxitarmot is de attól esküszöm csak hangosan morgott a gyomrom(azaz a beleim ) de szintén semmi extra Ezek a szerek vagy növényi alapú dolgok tuti jól jövedelmeznek a forgalmazonak és néha elcsodálkozom magamon mitől vagyok ilyen lökött hogy még ki is probálok vagyis probáltam ezek voltak számomra az első és utlsó kisérletek

Ha bármit is szeretnél csak te magad tudod mindenre a legjobb megoldást.Egy-két nap léböjt vagy csak rostban gazdag ivólé és máris jobb a közérzeted.Én 15 éve havonta egynap lé kurát tartok semmi más és tők jó Ez a két lökött szer csak tévedés volt és pénz kidobás Üdv Á

2010. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lóbébi ***** válasza:
Mikor fogjátok fel hogy a belet nem kell tisztítani ?!
2015. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!