Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a Naturalhel...

Mi a véleményetek a Naturalhelp méregtelenitő, béltisztito kúráról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ez a véleményem róla.
2014. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez oké...egy cikk...ennek számos ellenérvét is fel lehetne sorakoztatni a netről.


Valaki olyan irjon, ki probálta is. Valoban hatásos, vagy tényleg csak pénzkidobás?

2014. aug. 18. 07:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy hatásos, jól megf#sat, és ettől te úgy fogod érezni, hogy hú de tisztulsz. Könyörgöm, attól még hogy béltisztításnak nevezik, ez egy f#satókúra, és kész. Még jó hogy az önhánytatást (még) nem nevezik öntisztításbak, méregtelenítésnek.


Amúgy mondok én neked valamit, kérdező. Nekem volt vastagbél-tükrözésem, ami közben láttam a monitort. Előtte nap éheztem és ricinussal meg keserűsóval hajtottak. Ezek után olyan gyöhyörű, tiszta, rózsaszín volt a belem belülről, hogy csoda, és semmiféle mágikus lerakódás nem volt ott. Szóval, ha mindenáron khm béltisztítani (önf#satni) akarsz, nem mintha a szrvezetednek bármi szüksége lenne rá, akkor vegyél a gyógyszertárban 400 forintos keserűsót a több ezer forintos kamu rablás helyett...

2014. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A cikk jó csak kár hogy PR szagú. Már ott elbukik a valóság alapja, hogy a cikk is elspoilerezi a cikk támogatóit: Scott Gavura kanadai farmakológus (gyógyszerkutató) :D


Naná, hogy azt mondja, hogy az alternatív gyógyászat rossz :D Vedd a gyógyszert mert az jó. Igaz, hogy minden bajod lesz tőle és életed végéig szedheted a mellékhatásokra a gyógyszereket, nem baj. A béltisztítás ÁRTALMAS :D

Helyette egyél sok adalékot, színezéket, mérgeket... majd lelassul az emésztésed, puffadsz, fáradsz, fáj a fejed, elkapod a betegségeket, a legegyszerűbb nátha is ágynak dönt, nem tudsz 2-3 napig wc-zni... de nem baj!


Gyógyszerek meggyógyítanak :D


Vicc...

2014. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.

Szövegértelmezésből ugye megbuktál érettségin?! Szerinted egy gyógyszerkutató szakember mióta támogat origos cikkeket?

Az ő tanulmányát veszi alapul a cikk, te nagyonhülye! Nem ő támogatja a cikket... Ennyire sötétnek lenni...

2014. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5, persze, és az is teljesen biztos, hogy ez a Naturalhelp tiszta emberbaráti jószándékból ingyen adja a készítményét.


Ja. Vagy mégsem????

Csak nem kőkeményen profitérdekeltek abban, hogy te megvedd ezt a sz#rt?

Csak nem ők is ugyanolyan keményen rablókapitalista társaság, mint bármelyik gyógyszertár?

2014. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gyógyszerGYár, bocs.

Egy doboz Naturalhelp 15 ezer forint. Come on. :))))

2014. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy a gyógyszerész ember támogatja a cikket? :D


Csak egy hivatkozási alap az érdekcsoportnak, hogy széles körbe tudja propagálni a csodaszereit amitől kellemesen függő és beteg leszel ;)

De nem az én problémám, szedd csak.


De utána ne sírj az orvosnak, hogy tönkre ment a májad és ugyan írjon már fel valami a májadra is :D

2014. aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mondhat, nekem elmúlt tőle a puffadásom és javult székletem!

Mindenki szapulhatja a béltisztítás fontosságát de nekem működött. Pénzkidobás ide pénzkidobás oda, ha elmúlt tőle a sokat szenvedett problémám akkor nekem mindent megért. Köszi az ajánlást.

2014. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!