Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik kényszerevők, vagy falásrohamaik vannak (valamilyen okból)?

Figyelt kérdés
Jó lenne beszélgetni valakivel!
2010. jan. 15. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyen vagyok... Illetve... fogyni akarok minden áron. Egész héten alig ettem, és tegnap meg ma elegem lett és ettem egy csomót. Ma pl. 4szelet nutellás kenyeret meg kb 6db pogit... És most is úgy fel vagyok tőle fúvódva, meg olyan hányingerem volt... nagyon rossz...


19/L

2010. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam is elő szokott ez fordulni,tavaly hetente többször is, idén 1x volt komolyabb;elég sokat be tudok zabálni egyszerre,ilyenkor undorodom magamtól,és inkább kihányom amennyit tudok (de van mikor nem tudom kihányni különféle okokból,az eléggé zavar)
2010. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ti mennyit (mit?) esztek úgy általában?
2010. jan. 19. 12:04
 4/12 A kérdező kommentje:
Furcsa, de nálam az sokat jelent hogy ha nem reggelizem. Ha pl délig nem eszek semmit, utána már nem kívánom annyira és kevesebbet eszek, nem kezdek el falni!
2010. jan. 19. 12:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Rám, ha rámjön (első vagyok), akkor szinte akármit... nutellás kenyér... édességek.. szendvicsek...inkább szénhidrát... :S Borzalmas... :(((
2010. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha rámjön a zabálás(ált. hétvégén)azután van h mindenfélét összevásároltam és otthon nekiesek m jólesik zabálni,pl kenyér szalámival, süti,puding,stb+ főzök is vmi nehezebb ételt (pörkölt,v ilyesmi),utána inkább kihányom,m nagyon televagyok,ami undorító!
2010. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És nálatok mióta tart ez? Írjatok.
2010. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nálam lassan egy éve. :S
2010. jan. 21. 08:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam több kicsit, mint 1éve (azt hiszem első voltam)... Ma sem ettem még semmit... ajjj : (((
2010. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vok 3 éve. Ha ilyen napom van, akkor eleve reggel bezabálok 2 pudingos fánkot, aztán mogyorókrémes cerbit(nougat bits) sok tejjel, délbe dugigzabálom magam rántott csirkével/rántott sajttal sültkrumplival/salátával, előtte leves is van, utána süti(4-5 linzer pl). Délután 10-15 szaloncukor, este kb a déli adag, vagy hamburger...Ezt csináltam karácsonykor,híztam 2,5 kg, úgyhogy most próbálok fogyózni, még napközben aránylag bírom,aztán este annyira megéhezek már, hogy mindent bezabálnék...nagy akaraterő kell h visszafogjam magam. Nagyon szeretnék fogyni 5kg, de minél jobban megtiltom magamnak a zabálást, annál éhesebb vok. Ja de emellett leszoktam a cigiről, szal így annyira nincs bűntudatom. Viszont én még soha nem hánytam ki. Ezeken a napokon ha lefekszem, akkor jön a savam és émelygek, hányingerem van, olyankor bekapok pankreoflatot, vagy renit...kérdezz még ha vmire kiváncsi vagy.ebbe a világba naon nehéz ellenállni.
2010. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!