Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik kényszerevők, vagy falásrohamaik vannak (valamilyen okból)?

Figyelt kérdés
Jó lenne beszélgetni valakivel!
2010. jan. 15. 11:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Engem még az idegesít nagyon, amikor más emberek hőbörögnek hogy "mennyit zabálsz" és azt mondják hogy "csak akaraterő kell hozzá, és talán ha nem zabálnál disznó, nem lennél ilyen kövér" - ezen az oldalon is pl olvastam ilyet, közben szegény illető még ki se írja hogy egyáltalán lenne rajta fölösleg! Az a rossz, hogy több kell hozzá mint akaraterő. Mert ez akár lekiokokra, akár kémiára vezethető vissza! Tényleg! Jó most lehet hogy okoskának tűnök... De valaki azért eszik, hogy elfojtsa az érzéseit, vagy nem kapja meg azt amire vágyik, magányos stb.. Vagy egész életében csupa szénhidrátot evett, meg mindenféle ízfokozós vackot, ettől lett "függő", vagy vitamin hiány, vagy alacsony a vércukra, vagy pont azért tör rá újra s újra a zabálhatnék mert egyébként alig eszik valamit... Szóval most nagyon okos voltam! :D A vicces, hogy én ettől még mindig nem tudom, hogy mitől zabálok egy csomót, még akkor is ha nem is esik jól. Arra viszont kezdek rájönni, mivel nyugtathatom le magam: egy csésze kakaóval, keserű kakaóporból, aztán kicsi mézet rakok bele, kávéval, ívójoghurttal.. Ezek nem tudom, miért de teljesen le tudnak nyugtatni. És rám tör egy megelégedettség érzés is. oO

2010. jan. 29. 08:34
 12/12 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!