Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden ételtől felpuffadok,...

Minden ételtől felpuffadok, mit vegyek be?

Figyelt kérdés

De tényleg mindentől, mindegy, hogy mit eszek. És persze utána szelek bántanak, és hát nagyon kellemetlen, ezért itthon reggelizem és amikor a munkából hazajöttem, már csak akkor eszem, mert nem tudok sajnos mit tenni.

reggelizni 7 felé szoktam, este fél 6-ra érek haza, akkor meg vacsorázom

de rettentően rosszul vagyok, éhezem, nem bírom elvégezni a munkám, van valamilyen tabletta, ami segíteni evés után?


2014. aug. 22. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedj probiotikumot (pl protexin balance) kúraszerűen. Nekem ez vált be. És hosszú távon valahogy változtatni kell a táplálkozási szokásaidon.
2014. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én próbálok, de hát ha eszem, utána puffadok és jön a szélképződés, nem tudok mit tenni, hogy elkerüljem a kínos perceket inkább nem eszek.
2014. aug. 22. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez komoly felszívódászavarnak tűnik, mielőbb ki kellene vizsgáltatnod.
2014. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!