Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ajánlotok szálkásítani?

XHaldyr kérdése:

Mit ajánlotok szálkásítani?

Figyelt kérdés
Röviden,18 éves vagyok 15 éves koromba kezdtem el "edzeni" de dundi voltam,2 évig boxoltam így kicsit alakultam de nem túl sokat,aztán volt fél év kihagyásom nyári meló stb miatt vissza is estem elég rendesen.. aztán 4 hónapja újra elkezdtem edzeni,de most edzőterembe járok,sokan mondták,hogy próbáljak ki ezt azt ami segít hamarabb jobb eredményeket elérni,tűzoltó szeretnék lenni és már csak egy évem van elérni a kellő fizikumot a felvételihez..Most l karnitin-t és Whey Proteint használtam kiegészítésnek (most már fogyóba vannak a Whey proteinből eddig csak két egy kilós fogyott el),de igazából nem vagyok nagyon otthon a témába és nem tudom,hogy mi lenne a jobb,maradjon ez vagy használjak mást? 180 centi vagyok és 84 kiló. Előre is köszönöm!:)

2014. szept. 4. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
L-Karnitint felejtsd el, fölösleges, viszont a proteint nyomasd. Szálkásításhoz ajánlott a BCAA és a glutamin is. Valamint rendszeres (napi/2napi) 40 perces kardió mozgás. :)
2014. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!