Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az olaszok körében mennyire...

Az olaszok körében mennyire gyakori az elhízás?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, én még egyetlenegy kövér olaszt sem láttam, ami számomra azért meglepő, mert a gasztronómiájuk alapján arra gondolnék, hogy sok az elhízott ember.
2014. szept. 17. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én olaszban élek... nem kövérek,legalább is itt a tengermellett nem... a levegő teszi ezt. pedig mindennap esznek tésztát,de emellett rengeteg halat,kagylót,polipot,tenger gyumolcsét esznek. egy napi kajájuk kb ebből áll:

reggeli: kv és briós.

Ebéd: általában tészta étel,vagy egy kicsit nehezebb kaja.

Vacsora: valami konnyu,saláta hallal,vagy valami hus.

nagyon változatosan esznek..

A reggelit általában mint irtam brióssal indítják a kv,capucchino mellé...

az ebéd az mindig mindig tartalmas. a vacsi pedig az esetek 90%-ban tartalmaz hust és zöldséget,esetleg 1 pohár borral társítva

2014. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első vagyok megint:

a nem olaszok sem kovérek ( azaz a "bevándorlók" )általában... mert hozzá szoktak hogy igy esznek.

de ez a tengermellett van,és rengetegen futnak,nézz meg egy olyan várost amit nem érint a tenger,ott már tobb rajtuk a felesleg

2014. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!