Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Becsavarodtam? Mit tegyek?...

Becsavarodtam? Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

155 cm vagyok és kb. 48 kg. Tudom, hogy ez nagyon sok, de egyszerűen nem tudok lefogyni. Nincs étvágyam, általában bírom kaja nélkül, és sokkal jobban érzem magam ha nem eszek. Ha viszont mégis (nem is feltétlenül azért mert éhes vagyok, hanem mert egy pillanatig azt gondolom hogy megtehetem) akkor utána kiborulok. Sírógörcsöm van, idegbeteg vagyok, akár egy szem keksztől is kétszer akkora leszek mint előtte voltam, bár ez elméletileg ugye lehetetlen. Folyamatosan azt nézem, hogy mennyire gusztustalan, hogy összeérnek a lábaim, bárkit látok az utcán, mindenkin jobban áll egy nadrág/harisnya mint rajtam, szinte nem is tudok már másra gondolni. Volt hogy vagdostam magam ott ahol a legdagadtabb vagyok, téptem és karmoltam a bőrömet, stb. A nap 24 órájában csak a gyűlöletet érzem magam iránt.

Sportolok, van hogy tornázok, hetente járok edzőterembe is és nem eszek zsíros/ nagyon cukros dolgokat, inkább zöldség,gyümölcs, fehérje.

Már tényleg feladtam mindent, mert semmilyen diéta,edzés vagy koplalás nem segít.

Tehetnék még valamit?



2014. júl. 14. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok
2014. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyél normálisan és lehetsz vékonyabb. body builder . hu oldalon olvasgass női rovatban
2014. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beteg a kis buksid. El kéne menni orvoshoz, ha magad nem tudsz benne rendet rakni. Max. rgy kis felesleg lehet rajtad, de ezzel a súllyal olyan nagyon kövér nem lehetsz. Ha annyira fogyni akarsz, olvasd el a sárga kapszulát, az alapján sikerülni fog, egészségesen, koplalás nélkül. De ne legyél anorexiás gebe, mert az gusztustalan. Egy nő úgy néz ki jól, ha kicsit izmos, az megadja a formát, és azon van egy kis zsír, ami kerekké teszi az idomait.
2014. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B25 ***** válasza:

Sajnálom! Sajnálom hogy ilyen torz önarcképed van magadról. Biztos vagyok benne hogy igazából nem vagy kövér csak annak látod magad. Próbáld felépíteni az önbizalmadat! Sose gondold hogy kövér vagy csúnya vagy. Mert nem! Teljesen el vagy tévedve! Csodálatos vagy! Gyönyörű! Az egyetlen ember a földön aki olyan mint te. Nincs senki hozzád hasonló. Ezt sose felejtsd el! Senki se olyan mint te!


https://www.youtube.com/watch?v=Oi1UHHt7uaU


Ez a videó szerintem nagyon jó! Megváltoztatja az életedet! Ha esetleg szeretnél kérdezni a videóval kapcsolatba, vagy csak beszélgetni róla akkor írj! :)

2014. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!